HALLINTO

 

 

PERNON HUOLLON HALLITUKSEN JÄSENET 2012

Kari Räbinä

kari.rabina@pernonhuolto.fi

As.oy Heinikonpolku

Teppo Orte

teppo.orte@pernonhuolto.fi

As.oy Hyrköistenpuisto

Esa Kaila

esa.kaila@pernonhuolto.fi

As.oy Metsäaronpuisto

Janne Antila

janne.antila@pernonhuolto.fi

As.oy Pernon Harjakas

Raine Sassi

raine.sassi@pernonhuolto.fi

As.oy Pernonkartano

Asko Meriläinen

asko.merilainen@pernonhuolto.fi

As.oy Pernonpirtti

Tero Laitinen

tero.laitinen@pernonhuolto.fi

As.oy Pernonrivi

Mika Terho

mika.terho@pernonhuolto.fi

As.oy Pernontupa

Kari Leino

kari.leino@pernonhuolto.fi

As.oy Timoteinkuja

Jori Varho

jori.varho@pernonhuolto.fi

As.oy Timoteinpuisto

Marja Nokelainen

marja.nokelainen@pernonhuolto.fi

As.oy Tähkiönkatu

Esko Nissinen

esko.nissinen@pernonhuolto.fi

As.oy Tähkiönkumpu

Erja Ylitalo

erja.ylitalo@tvt.fi

TVT Asunnot oy

Johannes Malmi

johannes.malmi@tvt.fi

TVT Asunnot oy

Pertti Kivimäki

pertti.kivimaki@pernonhuolto.fi

TVT Asunnot oy

 
 

TILINTARKASTAJAT
 
Yhtiön tilintarkastajina vuonna 2015 ovat toimineet Jaakko Gävert ja Toni Koivu sekä varatilintarkastajina Riitta Venhiäinen ja Markku Ketonen.

 
 

HALLITUKSEN KOKOUKSET
 
Yhtiön hallitus on kokoontunut vuoden aikana kolme kertaa. Hallituksen puheenjohtajana on toiminut Raine Sassi ja varapuheenjohtajana Kari Leino

 
 

HENKILÖKUNTA
 
Pernon Huolto Oy:n toimitusjohtajana toimii Jari Laakso